БАБОВА ІРИНА КОСТЯНТИНІВНА, председатель ученого совета

2015 р. по теперішній час – завідуюча відділенням фізіотерапії клінічного санаторію «Аркадія» Державної прикордонної служби України, м. Одеса.
2002 р. по теперішній час – старший, а після отримання звання доктора медичних наук – головний науковий співробітник клінічного відділу ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України», м. Одеса, за сумісництвом.
2009-2013 рр. – старший науковий співробітник відділу реабілітації ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», м. Київ.
2008 р. по теперішній час – науковий редактор спеціалізованого журналу для лікарів – інформаційний вісник «Фізіотерапія та реабілітація» на громадських засадах.
2007-2010 рр. – докторант за спеціальністю «Медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія» при ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України». Доктор медичних наук зі спеціальності «Медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія», захистила дисертаційну роботу на тему «Санаторно-курортна реабілітація хворих після ендопротезування кульшового суглоба» у 2011 р.
2004-2008 рр. – старший викладач кафедри фізичної реабілітації Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, м. Київ, за сумісництвом.
2002-2007 рр. – лікар-методист Всеукраїнської асоціації фізіотерапевтів та курортологів, м. Київ, на громадських засадах.
2002-2009 рр. – завідуюча відділенням реабілітації хворих з травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату ДП «Клінічний санаторій «Жовтень» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», м. Київ.
1999-2002 рр. – аспірант, кафедра госпітальної терапії ОДМУ. У 2002 р. захистила дисертаційну роботу на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук на тему: «Системна ензимотерапія на санаторному етапі реабілітації хворих, які перенесли нестабільну стенокардію» за спеціальністю «Кардіологія».
1998-1999 рр. – інтернатура за спеціальністю «Терапія», Міський кардіо-ревматологічний центр ім. проф. О.Я.Мінакова, м. Одеса; магістратура, кафедра госпітальної терапії ОДМУ.
1992-1998 рр. – Одеський державний медичний університет, медичний факультет, дипломом з відзнакою, спеціальність «Лікувальна справа».
1982-1992 рр. – середня школа № 57 з поглибленим вивченням англійської мови, срібна медаль, м. Київ.

Лікарські спеціалізації зі спеціальностей:
«Кардіологія» (2001 р.), «Фізіотерапія» (2003 р.), вища категорія з обох спеціальностей (2011 р.). «Організація і управління охороною здоров’я» (2011 р.)

Диплом старшого наукового співробітника за спеціальністю «Медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія» (2005 р.)

Педагогічний стаж: 3 роки 2 місяці.

Напрямок практичної та наукової діяльності: медична та фізична реабілітація, використання та вивчення природних та преформованих фізичних чинників, медичний туризм. Є автором більш ніж 130 публікацій з проблем медичної та фізичної реабілітації, фізіотерапії та курортології при захворюваннях опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової системи, використання природних лікувальних ресурсів в медичній практиці, медичного туризму, медико-психологічної реабілітації учасників АТО.
Брала участь з доповідями у більш ніж 60 науково-практичних конференціях в Україні та за кордоном (Німеччина, Австрія, Туреччина, Польща, Чехія, Італія, Нідерланди, Росія).
Стажувалася за спеціальністю «Фізична медицина та реабілітація» у Відні (Австрія), 2009 р. Отримувала стипендію для молодих вчених Кабінету Міністрів України (2009-2011 рр.).
Була членом оргкомітету 26 фахових науково-практичних конференцій.

Громадська діяльність
Член Всеукраїнської асоціації фізіотерапевтів та курортологів (з 2002 р.).
Член наглядової ради Благодійного фонду «Допомога дітям України» (Польща, 2013 р.).
Віце-президент Громадського об’єднання «Українська Академія реабілітації і здоров’я людини» (Україна, 2014 р.).

Вільно володію українською, російською, англійською мовами, вільно користуюся комп’ютером. Не одружена. Маю доньку 2013 р.н.