XV МІЖНАРОДНА НАУКОВО – ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Запрошуємо всіх, хто має бажання зустрітися з нами та нашою продукцією, а також ознайомитись з новинками, прослухати цікаві доклади, зустрітися з провідними фахівцями з фізичної реабілітації та спортивної медицині на чергову (нашу найулюбленішу) конференцію. Конференція, як завжди, проводить наш партнер та щирий господар – клінічний санаторій “ЖОВТЕНЬ” та його керівник професор Володимиров О. А. Також Ви маєте нагоду пройти одну з багатьох оздоровчих програм у санаторії і відпочити у чарівному місці.
На конференції будуть представлені нові методичні рекомендації, розроблені Українським НДІ медичної реабілітації і курортології, м. Одеса та затверджені МОЗ УКРАЇНИ з прийому та застосуванню бішофіту нашого виробництва.

XV МІЖНАРОДНА НАУКОВО – ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«Фізична та реабілітаційна медицина в Україні: стан, проблеми, шляхи їх вирішення у світлі вимог ВООЗ, Секції та Ради фізичної та реабілітаційної медицини Європейського союзу медичних спеціалістів» 11-12 грудня 2015р. КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ «ЖОВТЕНЬ», м. Київ, Конча-Заспа, Столичне шосе, 27 км.
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ім. П.Л. ШУПИКА
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ»
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ «ЖОВТЕНЬ» ГО «УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ФІЗИЧНОЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ»
ГО «Всеукраїнська асоціація «Нейрореабілітація»
ГО «Українська асоціація фізичної терапії»
КОМПАНІЯ «Т.В.К. ГРУП», ТМ «ЛАБОРАТОРІЯ ДОКТОРА ПИРОГОВА»
В конференції беруть участь ведучі вчені в області фізичної та реабілітаційної медицини: України, Білорусії, Польщі, Казахстану, Ізраїлю, Великої Британії, Литви, Латвії, Грузії, Румунії. Будуть проведені наукові симпозіуми, диспути, круглі столи, презентації, виставка продукції та майстер – класи.